Новоборисівська сільська рада
Одеська область, Роздільнянський район

Новоборисівська сільська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Дата: 18.02.2022 15:05
Кількість переглядів: 227

ОГОЛОШЕННЯ

Новоборисівська сільська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; освіта вища,  відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  магістра (спеціаліста).  Стаж  роботи за фахом на  посадах в органах місцевого самоврядування,  на посадах державної служби або досвід роботи на  посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності  не менше 1 року; вільне володіння українською мовою; володіння основними навичками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами, знання правил діловодства; знання діючого законодавства України професійного спрямування.

Перелік документів, що необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органі місцевого самоврядування та проходження служби в органі місцевого самоврядування;

заповнену особову картку (форма П-2) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мов (у разі відсутності в документа, який підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни).

Особи, які працюють в органі місцевого самоврядування, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи щодо участі  у конкурсі подаються особисто протягом 14 календарних днів з дня опублікування оголошення до 4 березня  2022 року включно  за адресою: Новоборисівська сільська рада, село Новоборисівка, вулиця Лермонтова, 3,  Роздільнянського району, Одеської області. Телефон для довідок: 2-41-90

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь