Департамент аграрної політики Одеської військової адміністрації інформує:

Дата: 24.03.2022 11:10

Департамент аграрної політики Одеської військової адміністрації інформує:

Шановні аграрії!

Нагадуємо, уряд ухвалив Постанову, за якою визначена фінансова підтримка для аграріїв.

Зокрема, передбачається фінансова підтримка:

виключно малих та середніх аграрних виробників з оборотом не більше 20 мільйонів євро в рік, що є еквівалентом підприємства, яке оброблює до 10 000 га.

Компенсація відсоткової ставки за залученими кредитами. Тобто, вартість кредиту 0%.

Максимальна сума кредиту, на який поширюється компенсація відсоткової ставки, становить до 60 млн грн.

Кредитування надається для здійснення сільськогосподарської діяльності (посівної-2022) на період дії воєнного стану.

Для отримання кредитування суб’єкт підприємництва також повинен бути с/г товаровиробником у значенні, наведеному в Законі України «Про державну підтримку сільського господарства України».

Термін дії кредиту становить 6 місяців. Можлива пролонгація, якщо не сплине період воєнного стану.

Встановлено максимальний розмір державної гарантії за портфельними кредитами до 80 %. Тобто, у випадку форс-мажора на підприємстві, держава гарантує повернення коштів банку у розмірі 80%.

Активно до впровадження кредитування долучилися банки Ощад, Приват, Укргаз.

Возможно, это изображение (деньги и текст)