Оборона Одещини!

Дата: 25.03.2022 10:51

Одеською обласною військовою адміністрацією прийнято Розпорядження про створення цільового фонду «Оборона Одещини», джерелами формування якого будуть благодійні внески підприємств, меценатів та небайдужих громадян. Працівники Новоборисівської сільської ради вже долучились до збору коштів та добровільно перерахували до фонду свій одноденний заробіток. Пропонуємо долучитись всіх небайдужих громадян.

РЕКВІЗИТИ: Код області: 15 Населений пункт: Одеська область Отримувач: ГУК в Од.обл./Одеська обл./50110000 Код отримувача: (ЄДРПОУ) 37607526 Банк отримувача: Казначейство України (ел. адм. подат.) Номер рахунку (IBAN): UA238999980314161931000015001 Код класифікації доходів бюджету: 50110000 Найменування коду класифікації доходів бюджету: Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим,  органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади, фонд «Оборона Одещини».