Моніторинг цін в закладах торгівлі

Дата: 19.05.2022 08:48

Фото без описуФото без опису

13 травня та 16 травня 2022 року Робочою групою з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення Новоборисівською сільською радою було проведено моніторинг за встановленням цін в закладах торгівлі, які розміщенні на території Новоборисівської громади на соціально значущі товари. Для детального моніторингу було обстежено цінову політику на наступні товари: хліб, борошно, макаронні вироби, цукор, крупа гречана, крупа рисова, цукор, молочні продукти, борщовий набор (картопля, буряк, морква, капуста) . Під час проведення моніторингу виявлено випадки незначного підвищення цін на овочі, цукор, та деякі молочні продукти. Господарям торгівельних точок було рекомендовано встановлювати ціни середні по області.