Підтримка бізнесу. До уваги молодіжних підприємств!

Дата: 19.05.2022 11:32

Підтримка бізнесу

До уваги молодіжних підприємств!

Набір у програму “18:35. Бізнес-підтримка” для молодіжних підприємств

School of ME запускає програму швидкої бізнес-підтримки молодіжних підприємств “18:35.

Ціль програми - розширення економічних можливостей через молодіжні інновації, підприємництво та готовність до розвитку кар’єри. Бізнес-підтримка” шукає 20 молодіжних бізнесів (малих та середніх), яким буде надана допомога з експертизи для розробки індивідуального плану відновлення й адаптації ведення бізнесу під час та після воєнних дій, а також фінансами для реалізації своїх бізнес-цілей.

Умови участі:

- Підприємці віком до 35 років, які мають малий або середній бізнес у будь-якому регіоні України (окрім безпосередньої зони бойових дій).

- Бізнес працює щонайменше рік, а підприємці з командою можуть долучитися онлайн до зустрічей із менторами та експертами.

- Перевага у відборі надається соціальним підприємствам та бізнесам зі сфер: харчування, одягу, житла, послуг доставки, медичних та реабілітаційних послуг тощо.

На відібраних учасників чекає:

Розробка плану швидкої та сфокусованої підтримки.

Допомога в переорієнтації (якщо така потреба є), адаптації бізнесу до умов ведення діяльності під час та після війни.

Кожен із відібраних учасників конкурсу зможе отримати близько $10 000 на розвиток та підтримку власного бізнесу (фінальний розмір фінансової допомоги буде визначатись індивідуально для кожного підприємства).

За кожним підприємством буде закріплено ментора, що працюватиме з ним щонайменше 2 години на тиждень протягом 4 місяців.

Дедлайн реєстрації: 22 травня 2022 року

Подати заявку та дізнатися більше https://bit.ly/3NkJ2Iz