З Міжнародним Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2022 08:41

Любі діти та батьки нашої громади!

Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Немає більшого щастя на землі, аніж посмішки дитини. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю  Новоборисівської  громади і всієї України.

Діти – це янголи. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!...Фото без опису

Бажаємо нашим маленьким землякам міцного здоров’я, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

З щирою любов'ю, голова Новоборисівської сільської ради Інна ТАТАРЛИ  та її виконавчий апарат.