З Міжнародним Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2022 09:23

Любі діти! Шановні батьки!

Від щирого серця вітаємо вас з одним із самих світлих та прекрасних свят – Міжнародним Днем захисту дітей! Діти – це наша радість, любов, надія, мрія…Це наше життя. У дитини не повинно бути нещасливого дитинства і за це відповідальні ми, дорослі, адже головний обов’язок дорослих – турбота про дітей. Закликаємо всіх дорослих сьогодні та кожного наступного дня зігрівати теплом, турботою  та любов’ю маленьке дитяче сердечко. Нехай кожного дня над головами наших дітей світить тепле сонечко, щебечуть пташки, на обличчях сяє щира дитяча усмішка, очі горять цікавістю та радістю. Нехай кожна дитина має рідну затишну домівку, люблячих та щасливих батьків, братиків та сестричок, турботливих дідусів та бабусь, вірних друзів, а головне, мирне, блакитне небо над головою та щасливе дитинство в нашій любій, прекрасній Україні! Слава Україні! Разом до Перемоги!

Відділ освіти КСТ Новоборисівської сільської ради