Дата: 02.06.2022 09:05

31 травня 2022 року на базі відділу освіти КСТ Новоборисівської сільської ради пройшов семінар вчителів української мови та літератури закладів освіти Новоборисівської територіальної громади на тему «Сучасна мовно-літературна освіта як засіб формування успішної особистості, патріота» разом із методистом  Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сахно Г.І. Розпочали роботу вчителі з хвилини мовчання… На семінарі були розглянуті наступні питання:

1. Мовно-літературна галузь, 5 клас НУШ. Організація освітнього процесу: інструменти формувального оцінювання, інтерактивні завдання та візуалізація, інтеграція предметів, практична діяльність, проєктна робота.
  2. Використання новітніх технологій. Сучасний урок. Навчаємо по новому. Інстаграм та Фейсбук для вчителів. Створення сторінки письменника та літературного героя в мережі Інстаграм  та Фейсбук – практична робота. Використання QR-кодів на уроках.

Плідної праці нашим вчителям у новому навчальному році в стінах рідної школи та під мирним небом України!