ЧАС ОБИРАТИ ЗДОРОВ'Я

Дата: 14.06.2022 16:18

Більшості інфекційних хвороб легше запобігти вакцинувавшись. В Україні для цього затверджений Національний календар профілактичних щеплень.

Це документ, який визначає перелік і необхідну кількість доз щеплень від інфекційних хвороб та оптимальні строки їх введення.

В інфографіці? #МОЗ інформація, які щеплення та в якому віці потрібно зробити згідно з Національним календарем.

Також нагадаємо, що щеплення можна зробити безоплатно у педіатра чи сімейного лікаря. А в умовах війни – у найближчому до вас закладі охорони здоров’я, який надає первинну медичну допомогу.

Якщо ви пропустили якусь із доз щеплень, варто звернутися до лікаря і надолужити пропущені дози. За посиланням інформація, як отримати дані про проведені щеплення? https://bit.ly/3vbu0O6.

Не зволікайте! Щеплення – найкращий захист від інфекційних хвороб і вчасна вакцинація рятує життя.