Новоборисівська сільська рада
Одеська область, Роздільнянський район

ПАМ`ЯТКА

Дата: 21.06.2022 15:31
Кількість переглядів: 168

ПАМ`ЯТКА

 

Закон України «Про зайнятість населення» передбачає право одноразово отримати ваучер на перепідготовку, спеціалізацію, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності в закладах освіти за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України.

 

 

Вартість ваучера згідно з Законом України «Про зайнятість населення» встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати 10-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом (тобто, станом на 01.01.2021 - до 22700грн.).

Оплата ваучера здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України.

У разі, коли вартість навчання перевищує максимальну вартість ваучера, оплата різниці вартості здійснюється за кошти особи, яка отримала ваучер, або за кошти роботодавця (за згодою).

 

Отримати ваучер можна в найближчому центрі зайнятості.

Рішення про видачу ваучера приймається протягом восьми днів, з моменту подання особою необхідних документів: заяви, паспорту, трудової книжки (для працюючих – копії, завіреної належним чином), документу про професійно-технічну або вищу освіту та реєстраційного номеру облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від його прийняття), з яких у присутності особи знімаються копії, що засвідчуються її підписом.

Після отримання ваучера особа має право звернутися до обраного навчального закладу для укладання договору на навчання (зарахування до навчального закладу здійснюється на загальних підставах).

 

УВАГА!

Період використання ваучера для укладання з навчальним закладом договору про навчання становить 90 днів (при цьому строк укладення договору про навчання на підставі ваучера продовжується на період дії карантину та 30 днів після його відміни).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Великомихайлівська районна філія  Одеського обласного центру зайнятості

                          смт.Велика Михайлівка, вул. Центральна, 103/а

                      Тел.:(04859)2-16-56


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь