ПИТАННЯ ПОЧАТКУ ТА ОСОБЛИВОСТЕЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В 2022-2023

Дата: 29.06.2022 16:04

Як зазначає директор Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександр Лончак, ключовим у підготовці до нового навчального року в умовах воєнного стану є створення максимально безпечних умов для учасників освітнього процесу закладів освіти. «Питання початку та особливостей організації освітнього процесу в 2022-2023 навчальному році на даному етапі є вкрай актуальні. Враховуючи зазначене, Одеською обласної військовою адміністрації видано розпорядження «Про підготовку закладів освіти області до початку 2022-2023 навчального року», яким затверджено комплекс заходів, спрямованих на створення умов, які забезпечують реалізацію поняття «Заклад освіти - місце безпеки» - говорить Олександр Лончак. За його словами, в Одеській області, враховуючи безпекову ситуацію, освітній процес у новому 2022/2023 навчальному році планується розпочати 1 вересня.

Детальніше у відео https://fb.watch/dY1WFeSe7k/