Про оголошення в Одеській області дня жалоби

Дата: 01.07.2022 14:51

2 ЛИПНЯ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОГОЛОШЕНО ДНЕМ ЖАЛОБИ ЗА ЗАГИБЛИМИ У БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко підписав розпорядження про оголошення 2 липня Днем жалоби в Одеській області для вшанування пам’яті мирних жителів, які загинули в наслідок ракетних ударів, вчинених російською армією в Одеській області. Відповідно до розпорядження, у цей день, на знак скорботи, за загиблими приспустять Державний прапор на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. Також 2-го липня в Одеській області необхідно утриматись від проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач на регіональному та місцевому рівнях.