Перейменування вулиць та провулків Новоборисівської сільської ради назви яких пов’язані з країною агресором російською федерацією та російською імперією

Дата: 08.07.2022 11:52

ПОВІДОМЛЕННЯ

Комісією з питань найменування (перейменування) вулиць, інших об’єктів встановлення пам’ятних знаків, уповноваженою рішенням виконавчого комітету Новоборисівської сільської ради № 103 від 27.05.2021 року, на засіданні 08.07.2022 року було прийнято рішення про проведення громадського обговорення у формі громадських слухань, з метою прийняття пропозицій від представників громадськості Новоборисівської сільської ради, щодо перейменування вулиць та провулків Новоборисівської сільської ради назви яких пов’язані з країною агресором російською федерацією та російською імперією.

Перейменуванню підлягають:

- в с. Новоборисівка в обов’язковому порядку вулиці: Колгоспна; Ватутіна; Лермонтова; Надії Курченко; Юрія Гагаріна; Пушкіна; Чкалова; Толстого та провулок Лермонтова. За бажанням громадян вулиця 8 Березня;

- в с. Поплавка вулиця Колгоспна;

- в с. Козакове вулиці: Осипенко Поліни та Чкалова;

- в с. Полішпакове вулиця Юрія Гагаріна;

- в с. Залізничне вулиця Берегового;

- в с - щі Мигаєве вулиці: Жолобова та Колгоспна;

- в с. Три криниці вулиці Юрія Гагаріна;

- в с. Мартове вулиця Пушкіна.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 28 липня 2022 року у письмовій чи усній формі, надсилаються поштою (67121, Одеська область, Роздільнянський район, с. Новоборисівка, вул. Лермонтова, 3), електронною поштою (E-mail: novoborisivka2016@ukr.net) або за телефоном (048 59) 2-41-90 із зазначенням прізвища, імені, по - батькові та адреси особи (фізичні особи), найменування та місцезнаходження (юридичні особи) . Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.