Новоборисівська ТГ отримала гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від компанії World Central Kitchen

Дата: 15.07.2022 10:48

В нелегкий час для нашої країни весь світ намагається підтримати нас у відчайдушній боротьбі з російською федерацією.

В Україну йде гуманітарна допомога від різних благодійних організацій, фондів, небайдужих людей, в тому числі із за кордону, для підтримки тих категорій населення, які цього потребують.

Нещодавно компанія World Central Kitchen (США) через громадську спілку «Національна туристична організація України» надала 40 пакетів продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Новоборисівської сільської ради.

Трохи згодом (12 липня), громадою було отримано ще 100 пакетів продуктових наборів від компанії World Central Kitchen.

Протягом тижня продуктові набори були розподілені між внутрішньо переміщеними особами, одинокими особами похилого віку, особами похилого віку, яким виповнилось 85+, інвалідами та сім’ями з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Організація World Central Kitchen (США) працює в Україні з перших днів повномасштабного вторгнення рф.

Дякуємо за турботу та чуткі серця.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!!