УВАГА!!!

Дата: 22.07.2022 14:50

З метою оповіщення населення  у разі виникнення надзвичайних ситуацій в області функціонує територіальна автоматизована система оповіщення. Система оповіщення дозволяє здійснювати оповіщення населення області по Першому каналу Українського радіо за допомогою ефірних радіопередавальних FM-станцій у містах, селищах та інших населених пунктах області, радіостанції «Наше Радіо» для населення міста Одеси і прилеглих населених пунктів та каналу телебачення «UA:ОДЕСА» філії АТ «НСТУ» «Одеська регіональна дирекція».

Крім цього, у сільській місцевості можна використовувати допоміжні (альтернативні) засоби оповіщення: переносні гучномовні пристрої (гучномовці), використання мобільних додатків «Тривога» для смартфонів та інше.