Курси цільового призначення по грантах на відкриття або розвиток бізнесу

Дата: 27.07.2022 16:17

Курси цільового призначення по грантах на відкриття

або розвиток бізнесу

З 01.07.2022 вступила в дію Постанова КМ України від 21.06.2022 №738 «Деякі питання грантів бізнесу», метою якого є створення нових робочих місць залежно від розмірів мікрогранту, пожвавлення економіки країни та підтримка малого бізнесу.

Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»   за сприянням Одеського обласного центру зайнятості в рамках короткострокових курсів цільового призначення   розробив нову навчальну програму:

«Держпрограма «Е-робота». Отримання державного гранту

на створення або розвиток бізнесу».

Зазначений курс спрямований для інформаційної підтримки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, а також осіб, з числа     не безробітних - шукачів роботи, в т.ч. вимушено переміщених осіб, ФОП або юридичних осіб, які бажають скористатися можливостями державної програми.

Термін навчання:

? для зареєстрованих безробітних - 24 год. (3-5 днів);

? для осіб, з числа не безробітних, в т.ч. ФОП - 12 год. (2-3 дні).

Форма навчання на базі Одеського ЦПТО ДСЗ - очна                                                    (за адресою: м.Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 18-а) або дистанційна.

Курс включає:

? теоретичне (ознайомлення з умовами, критеріями, порядком отримання гранту на створення або розвиток бізнесу, основ створення та оподаткування підприємництва, вивчення складових бізнес-плану);

? практичне навчання (написання бізнес-плану за встановленою формою).

Вимоги до слухачів, які бажано мати для результативного засвоєння програми

курсу:

? намір розпочати підприємницьку діяльність;

? володіння комп’ютером (Word, Excel);

? реєстрація на Порталі Дія.

Вартість навчання:

? для зареєстрованих безробітних, за направленням служби зайнятості - за

рахунок коштів Фонду;

? для осіб, з числа не безробітних, в т.ч. ФОП – орієнтовно від           0,5-0,6 тис.грн.  залежності від кількісного складу групи, 4-10 осіб).

Навчання завершується підсумковим заняттям. Після проходження курсу в повному обсязі слухачі отримують посвідчення про проходження КЦП за напрямком, зразок якого затверджує Одеський ЦПТО ДСЗ.