Ремонт доріг

Дата: 05.08.2022 15:37

Сьогодні за участю заступника  директора з експлуатаційного утримання автомобільних доріг ДП “Служба місцевих автомобільних  доріг в Одеській області” Олександра Сурмая, представника підрядної організації та  голови громади Інни ТАТАРЛИ було проведено обстеження дороги С-160816 «Мигаї-Мигаєве» з метою подальшого її ремонту. В бюджеті Новоборисівської сільської ради на 2022 рік було закладено кошти у сумі  800 тис. грн. на співфінансування проведення робіт з експлуатаційного утримання. В результаті  обстеження прийнято рішення  розпочати ремонт шляхом фрезерування та профілювання.      Сподіваємося, що вищезазначені роботи розпочнуться найближчим часом, незважаючи на  військовий стан в країні.