Про внесення змін до розпорядження голови ОДА

Дата: 15.08.2022 12:07

Розпорядженням голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації № 468/А-2022 від 10.08.2022 року внесено зміни до розпорядження голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації від 03 березня 2022 року  № 143/А-2022 "Про деякі питання організації та проведення весняно-літніх польових робіт в умовах првавого режиму воєнного стану та під час дії комендантської години" , а саме дозволено пересування працівників і сільськогосподарської техніки дорогами загального користування і польовими шляхами без обмежень руху  та їх роботи на полях під час проведення комплексу польових робіт на території відповідного району, утому числі, під час дії комендантської години (цілодобово), для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, залучених до виконання весняно-літніх та осінньо-зимових польових робіт.