Готуємось до нового навчального року

Дата: 17.08.2022 15:41

З  метою моніторингу готовності до нового навчального року в особливих умовах керівництвом відділу освіти, культури, спорту та туризму Новоборисівської сільської ради за участю  представників  ДСНС, Держспоживслужби було здійснено об’їзд закладів освіти нашої громади. Комісійно відвідали заклади загальної середньої освіти с. Новоборисівка, Полішпакове, Мигаї та Першотравневе. Обговорили  питання підготовки закладів  до початку 2022/23 навчального року, створення безпечних умов перебування дітей і працівників з урахуванням збройної агресії рф.

Крім цього, під час об’їзду особлива увага приділялася стану протипожежної та електробезпеки. За результатами обстеження виявлено, що навчальні заклади  в цілому готові до початку навчального року.