Протокол комісії з  питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 11

Дата: 30.08.2022 13:13

Роздільнянський район Одеська область

Комісія з  питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

ПРОТОКОЛ № 11

Чергового засідання комісії з  питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від    25 серпня   2022 року

с. Новоборисівка

Головував: керуюча справами (секретар) виконкому Тетяна ШЕПЕЛЮК.

Присутні: члени комісії та присутні (за окремим списком).

Слухали: I. «Про стан укриття  населення в захисних спорудах цивільного захисту у разі виникнення надзвичайної ситуації (при ракетних та артилерійських обстрілах)» .

За результатами обговорення комісія

ВИРІШИЛА:

1.  Вжити заходів із здійснення додаткового  проведення позапланових оглядів захисних споруд цивільного захисту та приведення їх у готовність до використання за призначенням відповідно до вимог розділу VII «Експлуатація та утримання фонду захисних споруд під час приведення в готовність та використання за призначенням, затверджених наказом МВС України від 09.07.2018 року № 579.

до 01.09.2022 року

1. Посилити роботу з власниками (балансоутримувачами) захисних споруд цивільного захисту з метою приведення захисних споруд цивільного захисту до готовності до використання за призначенням.

Постійно

1. Провести додаткові перевірки всіх приміщень і споруд підземного простору (цокольні, підвальні та інші приміщення, які можуть бути використані для захисту населення  у разі виникнення надзвичайної ситуації як найпростіші укриття).

до 01.09.2022 року

1. Налагодити постачання та створення запасів питної води, продуктів харчування , матеріалів, обладнання, інструменту та медичних засобів, предметів першої необхідності населенню, яке постійно перебуває у зазначених спорудах.

Постійно

1. Прискорити роботи щодо виконання завдань, визначених дорученням Прем'єр-міністра України від 10.06.2021 року № 14529/1-22 щодо підготовки закладів освіти до 2022-2023 навчального року стосовно створення безпечних умов перебування в закладах освіти дітей, учнів та працівників з урахуванням збройної агресії російської федерації та вжити вичерпних заходів  зі створення та приведення в готовність фонду захисних споруд цивільного захисту.

Терміново

1. Забезпечити постійне інформування населення про розташування об’єктів фонду ЗСЦЗ та правил поводження при перебуванні у зазначених спорудах, посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо правил безпечної поведінки під час можливих надзвичайних ситуацій (подій), а також поводження  із вибухонебезпечними предметами.

Постійно

Заступник голови комісії                                                     Тетяна ШЕПЕЛЮК