Дата: 01.09.2022 09:05

31 серпня 2022 року  в Новоборисівській сільській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету. У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. Обговорили питання  розробки Схем санітарного очищення в населених пунктах Новоборисівської сільської ради, затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Новоборисівської сільської ради, внесення змін і доповнень до рішення Новоборисівської сільської ради № 518-VIII від 22.12.2021 «Про бюджет Новоборисівської сільської територіальної громади на 2022 рік, також надання матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади на лікування та інші потреби тощо.