Вітаємо з новим навчальним роком!

Дата: 01.09.2022 16:42

1 вересня 2022 року в усіх закладах освіти Новоборисівської сільської ради стартував новий 2022-2023 навчальний рік. Проведені перші уроки, але у незвичному для нас форматі.

Відділ освіти КСТ Новоборисівської сільської ради бажає всім учасникам освітнього  процесу, щоб новий навчальний рік запам’ятався  добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами. Нехай у школах звучить лише дитячий сміх, а не звуки сирени. Зичимо усім творчих перемог, натхнення, високих злетів у досягненні мети, цікавих подорожей у світ знань і щирих та вірних друзів на все життя.

А саме головне – мирного неба над головами усіх українців. Прийміть щирі вітання зі святом від педагогів Новоборисівської ТГ.