Всесвітній День прибирання World Cleanup Day в Україні наближається!

Дата: 12.09.2022 09:58

Всесвітній День прибирання World Cleanup Day в Україні наближається!

Найбільший екорух країни Let’s do it Ukraine запрошує українців приєднатись до історичної події та до 17 вересня 2022 разом з мільйонами учасників у 191 країні світу долучитися до Всесвітнього дня прибирання, щоб зробити нашу планету чистою разом! Основна мета – формування культури чистоти, обєднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Голова Новоборисівської сільської ради Інна ТАТАРЛИ запрошує долучитися до акції депутатів, членів виконавчого комітету, вчителів, учнівську молодь, підприємства, організації та всіх мешканців громади! 16 вересня 2022 року робимо генеральне прибирання: цифрове прибирання онлайн, прибирання прибудинкових територій, прибирання територій установ, організацій, закладів освіти! Давайте станемо частиною міжнародного руху!