Всесвітній День прибирання!

Дата: 20.09.2022 09:06

Навіть за таких складних умов, коли захисники чистять Україну від загарбників, ми своїми зусиллями, маємо чистити нашу державу від іншого сміття... Маємо зберігати державу, громаду чистою. Гасло «Нехай небо буде мирним, а Україна чистою» хай лунає якомога потужніше. Ми варті того, щоб жити в чистій країні, й власними зусиллями можемо це зробити!

16 вересня 2022 року в рамках участі у Всесвітньому Дні прибирання всі активні мешканці Новоборисівської територіальної громади провели генеральне прибирання: цифрове прибирання онлайн, прибирання прибудинкових територій, прибирання територій установ, організацій, закладів освіти. Сільський голова ІннаТАТАРЛИ та виконавчий апарат ради висловлюють щиру подяку всієї громадськості за активне долучення до акції!

В умовах воєнного стану своїм прикладом маємо давати зрозуміти, що ми - розумна, смілива та упевнена в собі нація, яка може робити дуже багато корисних речей для майбутнього своєї країни та всього екологічного світу!