Дата: 29.09.2022 09:29

Вчора в Новоборисівській сільській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету. У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. Обговорили питання  закріплення територій  обслуговування за закладами загальної середньої освіти Новоборисівської сільської ради, взяття на  квартирний облік  дітей, позбавлених батьківського піклуваннявнесення та дітей-сиріт, затвердження Плану заходів щодо складання проєкту місцевого бюджету  Новоборисівської сільської територіальної громади на 2023 рік, змін і доповнень до рішення Новоборисівської сільської ради № 518-VIII від 22.12.2021 «Про бюджет Новоборисівської сільської територіальної громади на 2022 рік, також надання матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади на лікування та інші потреби тощо.