Організація готовності захисних укриттів у закладах освіти Новоборисівської сільської ради

Дата: 05.10.2022 18:38

Головною передумовою початку навчального року в очному форматі є наявність та задовільний стан укриттів у закладах освіти. У будь-якому випадку, в першу чергу в пріоритеті -  безпека та збереження життя учасників освітнього процесу. В Новоборисівській територіальній громаді триває підготовка закладів освіти до навчального процесу офлайн. Так, 4 жовтня 2022 року під керівництвом голови Новоборисівської сільської ради Інни Татарли було здійснено виїзд тимчасової комісії з обстеження наявних будівель (приміщень, споруд) щодо встановлення можливості їх використання для укриття здобувачів освіти та працівників закладів загальної середньої освіти  Новоборисівської сільської ради.

За висновками тимчасової комісії та на підставі акту прийому готовності закладу освіти до нового навчального року визначено, що приміщення, яке розташоване в селі Мигаї, рекомендоване до використання як найпростіше укриття. Отже, найближчим часом наші учні ЗЗСО-ЗДО села Мигаї Новоборисівської сільської ради зможуть навчатися в очному форматі.