Підвищення кваліфікації

Дата: 10.11.2022 16:10

Одеський обласний центр  зайнятості в рамках профілактики безробіття, підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці та забезпечення соціального захисту громадян, інформує населення, в т.ч. внутрішньо переміщених осіб,   про можливість проходження процедури оцінювання  та підтвердження кваліфікації за професією «Кухар» 3-6 розрядів  в державному навчальному закладі «Одеський  центр  професійно - технічної освіти державної служби зайнятості» .

Що це  означає? Це означає, що громадяни, в тому числі  внутрішньо переміщені особи, за наявності знань та вмінь, досвіду роботи або певних навичок, бажання професійно здійснювати діяльність у сфері громадського харчування, та  відсутності  документу про професійну освіту за кваліфікацією «Кухар», мають можливість пройти підтвердження результатів неформального навчання та отримати документ державного зразка – свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації за професією «Кухар» 3-6 розряду.

Для цього потрібно:

Отримати направлення у Великомихайлівській  районній філії Одеського обласного центру зайнятості;

паспорт;

ідентифікаційний код;

документ про освіту;

трудова книжка (при наявності);

медична довідка 086/0 та особиста медична книжка.

Комісія з підтвердження кваліфікації працюватиме з 21.11.2022р. по 25.11.2022 р. року за адресою: м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 18 а.

Розрахунок вартості оцінювання результатів неформального навчання  здійснюється в індивідуальному порядку.

Всю інформацію можна отримати у фахівців  Великомихайлівської районної філії ООЦЗ   за телефоном ( 04859)2-16-56 .