Привітання голови Новоборисівської сільської ради з Днем працівників сільського господарства!

Дата: 21.11.2022 08:43

Шановні працівники сільського господарства Новоборисівської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя. Бажаю всім, хто причетний до цієї сфери – працівникам ланів і ферм, керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва нашої громади впевнено тримати курс на успіх і процвітання. А ще хочу побажати миру, добробуту та міцного здоров’я! Хай не знають втоми ваші роботящі руки, а праця нехай тільки збагачує!

З повагою, голова Новоборисівської сільської ради Інна ТАТАРЛИ

Возможно, это изображение текст