Засідання сесії Новоборисівської сільської ради

Дата: 25.11.2022 08:32

Сьогодні в приміщенні Новоборисівської сільської ради відбулося чергове засідання двадцять четвертої сесії восьмого скликання. Сільський голова Інна Татарли спільно з депутатами та начальниками структурних підрозділів обговорили ряд важливих питань. Головною темою зустрічі стало питання забезпечення пунктів обігріву громади та "Пункту Незламності" необхідною технікою та обладнанням. Також прийняли довгоочікуване рішення про затвердження акту приймання - передачі будинку культури в селі Новоборисівка та передачу нерухомого майна на баланс відділу освіти КСТ Новоборисівської сільської ради. Ворог може забрати у нас світло, інтернет, воду, тепло, але він ніколи не відбере в українського народу гідність, згуртованість та свободу!🇺🇦 Ніколи ми не будемо покірними перед ним!

Возможно, это изображение 13 человек, люди сидят, стол, офис и в помещении