УВАГА!!!

Дата: 30.01.2023 16:16

В рамках заходів, направлених на обізнаність платників податків та місцевих органів влади щодо змін, які відбуваються в податковому законодавстві, Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин інформує. Починаючи з 01 січня 2023 року Головного управління державної податкової служби в Одеській області здійснює інформування представників територіальних громад та товаровиробників регіону на інформаційних ресурсах, а саме:

- на субсайті Головного управління ДПС в Одеській області вебпорталу ДПС (od.tax.gov.ua);

- на сторінці Головного управління ДПС в Одеській області у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/tax.odesa/).

На зазначених pecypcax щоденно розміщуються інформаційні матеріали з актуальних питань застосування податкового законодавства, що сприяє своєчасному інформуванню платників про законодавчі зміни та сумлінній сплаті податків до бюджетів всіх рівнів.