Повідомлення RASFF щодо виявлення занадто високого вмісту барвника E 124 (Понсо 4 R) в концентрованому напої, що експортувався з Франції

Дата: 10.02.2023 10:25

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує про те, що до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (Rapid Alert System for Food and Feed – RASFF) надійшло повідомлення від 26 січня 2023 року № 2023.0628, стосовно виявлення занадто високого вмісту барвника E 124 (Понсо 4 R) в концентрованому напої, що експортувався з Франції (виробник: GEORGES MONIN, France) до України (одержувач: ТзОВ «ПРОБАР», провулок Індустріальний, 23, м. Київ).

Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Роздільнянське районне управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.