О Г О Л О Ш Е Н Н Н Я !

Дата: 13.02.2023 09:37

15 лютого 2023 року з 13.00 по 16.00 в приміщенні Новоборисівської сільської ради будуть проводити прийом громадян заступник директора-начальник

Великомихайлівського відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості Антоніна Михайлівна Дикуненко та консультант роботодавця Валентина Григорівна Морук.

Перелік питань, з яких будуть надаватися консультації населенню та роботодавцям громади:

1. Про основні зміни до законів України щодо функціювання сфери зайнятості під час воєнного стану.

2. Порядок реєстрації, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів.

3. Порядок отримання довідки в службі зайнятості для отримання грошової допомоги від Всесвітньої Продовольчої Програми ООН для зареєстрованих безробітних.

3. Інформація про професійне навчання на базі ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ”. План-графік формування груп державного навчального закладу на 2023 рік.

4. Порядок надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО внаслідок ведення бойових дій під час воєнного стану.

5.Порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу в рамках програми єРобота.

6. Надання роботодавцям компенсації єдиного внеску за працевлаштування зареєстрованих безробітних на новостворені робочі місця.

7. Інші питання з питань зайнятості.