Привітання з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

Дата: 15.02.2023 11:52

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але ми не вправі викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі!

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконуючи свій військовий обов’язок.

Щиро вітаю воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав! Ця знаменна дата збігається з одним з найбільших християнських свят – Стрітенням Господнім. В цей день, молімося за душі полеглих братів в Афганістані, за теперішніх захисників Батьківщини!

Бажаю вам і вашим родинам добра, миру і достатку, міцного здоров’я, наснаги, злагоди на довгі літа!

З повагою до вас,

Голова Новоборисівської сільської ради Інна Татарли