Робоча зустріч

Дата: 16.02.2023 16:33

Сьогодні в Новоборисівській сільській раді відбулася робоча зустріч сільського голови Інни Татарли із заступником директора – начальником Великомихайлівського відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості Антоніною Дикуненко.

Обговорили основні новації Закону України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та провадження нових активних програм на ринку праці.

За результатом зустрічі підписані угоди про співпрацю Великомихайлівського відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості з Новоборисівською сільською радою та її структурними підрозділами.

Возможно, это изображение 2 человека, люди сидят и в помещении