Консультуємо, допомагаємо - працюємо на результат

Дата: 21.02.2023 08:47

Нещодавно з робочим візитом у Новоборисівську сільську раду завітала консультант роботодавця Великомихайлівського відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості Валентина Морук. Вона провела зустріч з внутрішньо переміщеними особами громади. На заході присутні отримали інформацію щодо переліку послуг, які надає служба зайнятості, про основні зміни в законодавстві України з питань зайнятості, актуальні вакансії на ринку праці, можливості отримання допомоги від Всесвітньої Продовольчої Програми ООН, а також інформацію про переваги професійного навчання за сприянням служби зайнятості в Одеському центрі професійно - технічної освіти Державної служби зайнятості.