Двомісячник з благоустрою

Дата: 28.02.2023 11:26

Згідно з рішенням виконавчого комітету Новоборисівської сільської № 19 від 27.02.2023 року, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» оголошено на території Новоборисівської сільської ради двомісячник з благоустрою з 1 березня по 1 травня 2023 року.

Депутатам сільської ради, керівникам підприємств, організацій, установ, незалежно від форм власності, здійснити комплекс заходів щодо впорядкування підконтрольних їм територій.

Зобов’язати власників та землекористувачів здійснити благоустрій своїх земельних ділянок, прибудинкових територій (знищити бур’яни, вирубати парослі дерев, загородити свої земельні ділянки).

Упорядкувати та привести у належний санітарний стан парки, сквери, дитячі спортивні та господарські майданчики, вулиці, дороги, тротуари, зупинки транспорту.

Привести у належний санітарний стан кладовища, братські могили, пам’ятники та місця почесних поховань.

Оголосити на території Новоборисівської територіальної громади в квітні загальний суботник, на якому здійснити заходи з прибирання та благоустрою. територій.

Возможно, это изображение 1 человек и на открытом воздухе