Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб

Дата: 06.03.2023 08:45

Шановні мешканці Новоборисівської територіальної  громади! Просимо вас до 01.05.2023 року звернутися до Великомихайлівської податкової інспекції Головного управління ДПС в Одеській області за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, смт. Велика Михайлівка, вул. Соборна, 34(в) або до Новоборисівської сільської  ради (сектор із земельних питань) за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, село Новоборисівка, вул. Паркова, 3 для отримання пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб, таким категоріям населення:

- інваліди І та ІІ групи;

- пенсіонери (за віком);

- фізичні особи, які виховують 3-х і більше дітей віком до 18 років;

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту;

- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Примітка: при собі мати оригінал відповідного посвідчення та копію.