Дата: 13.03.2023 12:20

Шановні жителі Новоборисівської громади!

Українська держава готується здобути остаточну Перемогу над ворогом та вигнати окупантів зі своєї території. А для успішної реалізації цього надскладного завдання потрібно постійно збільшувати власні спроможності.

З метою підсилення Збройних сил України під час майбутнього наступу, до якого наразі триває масштабна і ретельна підготовка, на території Одеської області розпочалася національна кампанія рекрутингу “Гвардія Наступу”. У ході кампанії, 15 березня 2023 року відбудеться зустріч з представниками Національної гвардії України щодо вступу до лав нових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби:

Зустріч відбуватиметься наступним чином:

Мигаївський страстинський округ (с. Мигаї, с-ще Мигаєве, с. Залізничне, с. Три Криниці) о 10 годині у Закладі загальної середньої освіти - заклад дошкільної освіти с. Мигаї (спортивна зала);

Першоторавневий старостинський округ (с. Першотравневе, с. Мартове, с. Заможне, с. Данилівка) о 11 годині в Закладі загальної середньої освіти с. Першотравневе (спортивна зала);

Полішпаківський старостинський округ ( с. Полішпакове, с. Наливайкове, с. Козакове) о 12 годині у приміщенні будинку культури с. Полішпакове;

Адміністративний центр громади с. Новоборисівка о 13 годині у приміщені сільської ради.

Кожен громадянин, який хоче зробити власний внесок у Перемогу, захистити майбутнє своїх дітей, відновити справедливість, може вступити до лав нових підрозділів.

Запрошуємо взяти участь у заході усіх бажаючих.

Захід виключно інформаційний.