Допомога захисникам

Дата: 15.03.2023 15:43

Наші захисники потребують моральної підтримки, доброго слова, теплоти сердець українців. Бійцям украй важливо знати, що про них пам’ятають і на них чекають. Тому, у Новоборисівському ОЗЗСО було проведено акцію «Малюнки та смаколики для ЗСУ».

Колектив школи цими днями підготував та відправив домашні гостинці для наших захисників: ліпили та варили вареники, крутили голубці, смажили налисники . Учні підготували патріотичні малюнки з побажаннями перемоги та миру для нашої України

Дякуємо родині Кучерів за те, що долучилися до загальної справи.

І нехай смаколики нагадають воїнам про домашній затишок, якого вони позбулися через війну. У кожну роботу вкладено частинку нашої душі, молитву за захисників, сподівання на зустріч, ад же всі родини чекають на чоловіків, батьків, синів чи братів. Разом до Перемоги Нехай наші щирі серця не будуть байдужі Разом Ми Сила. Слава Україні!

Возможно, это изображение в помещении

Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят, еда и в помещенииВозможно, это изображение 4 человека, люди стоят и на открытом воздухе