Обласна Спартакіада

Дата: 15.03.2023 16:01

09.03.23 року, відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 01.02.2023 року N08/ОД "Про проведення обласної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти у 2022-2023 навчальному році", на базі Слов'яносербської гімназії наша громада знов приймала у себе учасників зональних змагань. Цього разу змагались команди юнаків!

В змаганнях взяли участь 6 команд.

Перед початком турніру шляхом жеребкування команди були поділені на дві групи (по три в кожній). За регламентом змагання команди, які займали перше та друге місця в своїй групі виходили в наступний етап - півфінали.

До першої групи (група А) увійшли команди Великоплосківської, Знам'янської та Роздільнянської територіальних громад.

До другої групи (група Б) - Великомихайлівська, Новоборисівська та Коноплянська територіальні громади.

Якщо брати за рівнем підготовки, комплектування складу команд, то перша група вважалася більш сильнішою, а тому перед нашою командою стояло складне завдання: перемагати суперників та виходити з групи.

За підсумками результатів ігор команд в першій групі місця розподілилися наступним чином:

1 місце - Знам'янка;

2 місце - Великоплоске;

3 місце - Роздільна.

За підсумками результатів ігор команд в другій групі:

1 місце - Велика Михайлівка;

2 місце - Конопляне;

3 місце - Новоборисівка.

Наступний етап - це півфінали.

Зайняті у фіналі зональних змагань 1 та 2 місця дають путівки для участі в фінальному турнірі обласної спартакіади.На жаль ,наша команда у півфінал не вийшла.

Загалом змагання проходило в доброзичливій та товариській атмосфері. Більшість поєдинків проходило на належному рівні. Команди показували видовищні ігри. Гравці отримували від вболівальників гучні оплески.

Бажаємо усім успіхів, а нашим хлопцям є куди рости- до Перемоги! Все буде Україна.

Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 10 человек, люди играют в волейбол и в помещенииВозможно, это изображение 7 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 10 человек, люди играют в волейбол и в помещении