Підтвердження кваліфікації за професією «ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК»

Дата: 15.03.2023 16:26

Доводимо до Вашого відома, що на базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» розпочав роботу КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР з присвоєння та/або підтвердження кваліфікації за професією «ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК».

Оцінювання здійснюється відповідно до професійних стандартів і процедур присвоєння або підтвердження кваліфікації.

Після проходження процедури оцінювання видається СЕРТИФІКАТ встановленого зразка.

Для інформування та залучення до КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» зацікавлених осіб та більшого кола потенційних здобувачів, які потребують підтвердження кваліфікації «Електрогазозварник» та отримання документу про присвоєння зазначеної  кваліфікації (в т.ч. часткової) пропонуємо систематично розповсюджувати рекламну інформацію серед усіх клієнтів служби зайнятості, в т.ч. роботодавців, ОТГ та інших органів місцевого самоврядування всіма доступними способами (зразок додається).