ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НОВОБОРИСІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 16.03.2023 12:33

ШАНОВНІ

МЕШКАНЦІ НОВОБОРИСІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Апарат сільської ради, депутатський корпус, працівники КП «Мрія» вкотре звертаються до вас з великим проханням належним чином дбати про самостійну утилізацію та вивіз сміття, вивозити побутові та інші відходи якомога далі від населеного пункту (у місце, що буде організоване та позначене відповідними табличками-вказівниками). Наголошуємо, що вивіз сміття поблизу населеного пункту чи в інших непризначених місцях несе за собою адміністративну відповідальність. Статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» передбачено, що порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Тобто на громадянина може бути накладений штраф від 340 до 1360 грн.

Доводимо до вашого відома, що наразі розпочато робочі заходи щодо благоустрою місцевого сміттєзвалища та приведення його до належного санітарного стану, який відповідав би всім вимогам чинного законодавства. Смітник буде зміщено на 300 метрів від села. Велике прохання вивозити сміття в місце, визначене вказівниками.