Бінарний тиждень біології, екології та основ здоров'я

Дата: 27.03.2023 08:29

Минулий навчальний тиждень видався дуже активним і насиченим цікавими подіями та заходами! З понеділка розпочався бінарний тиждень біології, екології та основ здоров'я. Вчителі Оржеховська Світлана Вікторівна та Царенко Олена Володимирівна з натхненням підійшли до його організації: було проведено парад чистоти навколо школи, анкетування "Ти і твоє здоров'я", діти долучилися до створення колажу "Ми обираємо здоровий спосіб життя" та конференції, присвяченій Міжнародному дню води. Окрім того, вони розгадували цікаві ребуси, слухали звуки живої природи та робили веселі руханки у сховищі під час повітряної тривоги. У вівторок наші старшокласники мали змогу долучитися до акції "Посади дерево" разом із учителем праці Барановським Юрієм Сергійовичем та застосувати на практиці основні принципи екологічного виховання.

Дуже активно на цьому тижні працювала психологічна служба навчального закладу. 20 та 21 березня були проведені заходи до Дня щастя та Міжнародного дня дітей із синдромом Дауна. У п'ятницю у рамках профорієнтації наші старшокласники разом із шкільним психологом Чабан Любомирою Миронівною та класним керівником 11 класу Оржеховською Світланою Вікторівною побували у поліцейському відділенні та зустрілися з його працівниками. Як бачите, всього за п'ять днів відбулося чимало подій, тож ми бажаємо нашим учням добре відпочити на канікулах щоб з новими силами зануритися у бурхливе та цікаве шкільне життя!

Фото без описуФото без описуВозможно, это изображение 3 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении