Засідання атестаційної комісії

Дата: 31.03.2023 12:05

Фото без описуФото без описуФото без опису30 березня у Новоборисівському ОЗЗСО пройшло засідання атестаційної комісії. Вчителі, яким випала черга підтверджувати або підвищувати свою кваліфікаційну категорію, презентували досвід своєї роботи за останні 5 років. Не зважаючи на всі перешкоди та виклики, які постали перед школою останні роки, наші педагоги не зупинялися у розвитку, навпаки, опанували величезну кількість нових форм та методів навчання, онлайн-платформ та програм, пройшли курси, вебінари, конференції для того, щоб вдосконалити свої педагогічні навички та зробити уроки цікавішими та якіснішими. Атестація пройшла успішно! На черзі рішення атестаційної комісії громади. Бажаємо нашим колегам успіху!