короткостроковий курс «Career Hub Pro: Фриланс для людей з інвалідністю»

Дата: 31.03.2023 14:58

Громадська організація Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та експертна платформа Career Hub проводить новий набір на короткостроковий курс «Career Hub Pro: Фриланс для людей з інвалідністю», який дозволить отримати навички роботи на фрилансі та підвищити можливості власного фінансового забезпечення та професійного розвитку для 75 найбільш мотивованих представників молоді з інвалідністю 18-35 років.

Курс є безкоштовним та передбачає підготовку за трьома напрямками: копірайтинг, графічний дизайн, відеомонтаж. Тривалість курсу - 2,5 місяця (16 онлайн заходів). За результатом успішного завершення всі учасники отримають сертифікат проходження курсу.

Реєстрація на курс відкрита за посиланням: https://bit.ly/3R5OceQ.

Career Hub Pro: фриланс — безплатні освітні курси з копірайтингу,  графічного дизайну та відеомонтажу для молоді з інвалідністю | Career Hub –  платформа розвитку кар'єри