Чергове засідання сесії

Дата: 05.04.2023 10:59

4 квітня 2023 року в Новоборисівській сільській раді відбулося засідання сесії за головуванням сільського голови Інни Олександрівни Татарли, на якому було розглянуто наступні питання:

- Про взяття на баланс доріг, які знаходяться на території Першотравневого старостинського округу Новоборисівської сільської ради та були виявлені, як такі що не перебувають на бухгалтерському обліку.

- Про внесення змін до Програм, які діють на території Новоборисівської сільської ради та затвердження нових Програм.

- Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

- Про внесення змін і доповнень до рішення Новоборисівської сільської ради № 698-VIІІ від 16 грудня 2022 року «Про бюджет Новоборисівської сільської територіальної громади на 2023 рік».

- Про встановлення батьківської плати за харчування в закладах дошкільної освіти Новоборисівської сільської ради. Депутатами було прийнято рішення встановити вартість харчування в дошкільних навчальних закладах (садочках) Новоборисівської сільської ради з 01 квітня 2023 року в розмірі 80 грн. на дитину в день, з них батьківська плата -50 %, місцевий бюджет 50%. Розмір плати зменшується на 50% для батьків, у сім’ях яких виховуються троє і більше дітей.

Батьківська плата за харчування не справляється з сімей, в яких виховуються:

-діти-сироти;

-діти, позбавлені батьківського піклування;

-діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

-діти з числа осіб, визначених ст.10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

-діти інших категорій, визначених за рішенням сільської ради;

-діти з сімей, батьки яких є учасниками бойових дій російсько-української війни;

-за дні, пропущені лише з поважних причин, а саме: в разі хвороби дитини, карантину в закладі, санаторного лікування, відпустки батьків, оздоровчий період, за наявності відповідних документів плату з батьків не утримувати.

- Земельні питання.