Профорієнтація - вкрай важлива для учнівської молоді

Дата: 10.04.2023 15:12

Профорієнтація є вкрай потрібною роботою. І ось чому:

є багато школярів, котрі вагаються у виборі майбутньої професії, не здогадуються про існування навчальних закладів системи ДСНС України. І отримуючи відповідну інформацію, підліткам легше зорієнтуватися та зупинити свій вибір на певному навчальному закладі для здобуття омріяного фаху.

Так фахівці ВЗНС Роздільнянського РУГУ ДСНС: начальник ВЗНС Роздільнянського РУГУ ДСНС Романенко Олександр Леонідович, головний іспектор ВЗНС Роздільнянського РУГУ ДСНС Гнаткович Андрій Володимирович, заступник начальника ВЗНС Роздільнянського РУГУ ДСНС Гложик Віктор Ігорович завітали до старшокласників Новоборисівського ОЗЗСО.

Під час зустрічі представники ДСНС розповіли про навчальні заклади ДСНС, основні вимоги під час вступної компанії. акцентували увагу на перевагах служби в підрозділах ДСНС України , розповідали про тонкощі рятувальної справи. Також вогнеборці ознайомили із навчальними закладами, які готують фахівців для Державної служби з надзвичайних ситуацій.