Проект безкоштовної соціально-психологічної допомоги #ОДЕСА_ДОБРА

Дата: 14.04.2023 14:42

Проект безкоштовної соціально-психологічної допомоги #ОДЕСА_ДОБРА

Війна стала драматичною подією для українського народу, яка сильно погіршує всі сторони життя людей. Окрім матеріальних збитків, вона викликала важкі психічні поранення, такі як страх, депресія та посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), що має певні негативні наслідки для здоров'я населення.

Тому, громадське об'єднання "Роблю Одесу Здоровою" разом з реабілітаційним центром "Антинаркотик" реалізують проект під назвою #Одеса_Добра. Його мета - надати безкоштовну психосоціальну допомогу наступним групам осіб:

• внутрішньо переміщеним особам;

• біженцям із тимчасово окупованих територій;

• військовослужбовцям, що стикаються з посттравматичним стресовим розладом;

• особам, залежним від алкоголю, наркотиків та азартних ігор, а також їхнім родинам та близьким;

• іншим людям, що опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Забезпечення психосоціальної підтримки є важливим елементом у вирішенні наслідків війни. Наша програма містить заходи, спрямовані на допомогу людям, що пережили стрес, супровід у процесі опрацювання втрат, зміцнення рівня стійкості, покращення якості життя та забезпечення психічного благополуччя. Одеса залишається мирним та гостинним містом, куди приїжджають багато українців, які вимушені втікати від наслідків війни. Тому в Одесі вкрай важливо мати можливість надавати своєчасну психологічну допомогу та підтримку мешканцям.

Психосоціальну допомогу надають фахівці - психологи та психотерапевти нашої організації, а також наші партнери, з якими ми співпрацюємо. Наш колектив пропонує безкоштовні консультаційні послуги та супровід у різноманітних формах, включно з груповими та індивідуальними сеансами, а також тренінгами з впорядкування стресу та емоційної підтримки.

Склад нашої команди психологів/психотерапевтів:

• Воробьйов Олексій – магістр психології, психотерапевт, керівник ГО “Роблю Одесу Здоровою”;

• Воронкін Олександр – магістр психології, психолог/психотерапевт, медіаексперт, тренер з розвитку критичного мислення;

• Лисенко Ганна – медичний консультант;

• Голуб Сергій – психолог, тренер особистісного зростання, арт-терапевт;

• Деменський Дмитро – тренер-консультант, адиктолог;

• Дєєв Євгеній – практикуючий психолог-консультант;

• Мітін Олександр – тренер-консультант;

• Ковтун Олександр – тренер-консультант.

Наша команда працює безкоштовно та з повагою до кожної людини, яка звертається до нас. Ми віримо, що психологічна підтримка повинна бути доступною для кожного, незалежно від його фінансового стану.

Наш проект – це ініціатива, яка не була б можливою без допомоги волонтерів. До нашого проєкту можуть приєднуватися волонтери які бажають допомогти людям, та не залишатися осторонь!

Більш детальна інформація та звернутись за допомогою можна за посиланням:

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!