Допомагаємо відновитися людям, які постраждали від гуманітарної кризи

Дата: 20.04.2023 15:57

Міжнародний Комітет Порятунку та його реагування в Україні!!!

Цього року, на жаль, повномасштабне вторгнення держави агресора привело в Україну допомогу з усіх куточків світу. Нам допомагають гуманітарно, психологічно, соціально та навіть фінансово.

Сьогодні до Новоборисівської сільської ради завітали представники організації International Rescue Committee (Міжнародний комітет порятунку)  аби визначити потреби мешканців та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади з метою надання  їм  допомоги.

Місія Міжнародного Комітету Порятунку, також відомого як IRC, полягає в тому, щоб допомогти людям, чиє життя та засоби до існування були зруйновані конфліктами та катастрофами. Допомогти вижити, відновитися та отримати контроль над своїм майбутнім. Програми IRC розроблені для досягнення значущих змін у здоров’ї, безпеці, освіті, економічному добробуті та силі людей. Комітет заснований у 1933 році на заклик Альберта Ейнштейна, IRC працює в більш ніж 40 країнах світу і 26 містах США.
Представники IRC  притримується своїх цінностей які викладенні у таких пунктах:

• Цілісність – Відкритість до всіх з ким співпрацюємо та кому надаємо допомогу.
  • Послуги - Відповідальність перед усіма кому надаються наші послуги та нашими партнерами.
  • Підзвітність –  Відповідальність за всі дії і надання звітності на всіх рівнях співпраці.
  • Рівність – Прагнення досягти рівних результатів для всіх клієнтів і колег, тому що всі рівні.

Керівні принципи Міжнародного Комітету Порятунку на яким  має слідкувати кожен хто співпрацює або планує співпрацю із Комітетом.

1. Перший керівний принцип – Гуманність. Він має під собою мету запобігання та полегшення страждання, де б Ви не були.
  2. Другий керівний принцип – Неупередженність. Допомогу надають тим, хто найбільше її потребує, без дискримінації за національністю, расою, релігійними переконаннями, класом чи політичними переконаннями.
  3. Третій керівний принцип – Незалежність. Прагнення завжди діяти відповідно до гуманітарних принципів. Комітет не є інструментам чи засобам інших для досягнення їхньої мети.
  4. Четвертий керівний принцип – Нейтральність. Комітет не приймає ніяку сторону в конфліктах та не бере участь у суперечках політичного, релігійного чи ідеологічного характеру.

Під час зустрічі обговорили питання щодо перспектив співпраці з Міжнародною організацією.