Допомога Благодійного  фонду  «Карітас Одеса УГКЦ» внутрішньо переміщеним особам

Дата: 26.04.2023 12:15

Сьогодні до Новоборисівської сільської ради завітали представники благодійного фонду «Карітас Одеса УГКЦ». Фонд  входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі і надає матеріальну, соціальну, психологічну та юридичну допомогу потребуючим українцям. Фахівці провели прийом громадян, які мають статус внутрішньо переміщених осіб з областей, що на теперішній час окуповані або на території області проходять бойові дії, а саме:  з Херсонської, Запорізької, Миколаївської областей.   Спеціалісти наголосили, що українці, які евакуюються із зони активних бойових дій, можуть отримати багатоцiльову грошову допомогу на забезпечення базових потреб від Карітасу України.